top of page

Резидентка CUTOUT COLLAGE STUDIO: Грудень 2021 - Теперішній час
 

Народилася 1 березня 1996 р. в Україні, у місті Луганську.

Луганщина для мене на сьогодні тільки спогади мого дитинства та підліткового віку.

У 2014 р. отримала освіту Товарознавець-комерсант та Фінансист у Луганському державному коледжу економіки та торгівлі. Забрала свій диплом під ракетні удари з обох сторін. Для мене це було початком закінчення демоверсії життя.

У 18 років (2014) переїхала до Києва у зв'язку із ситуацією в Луганську (війна). Для мене це було навіть соромно що я з Донбасу. Тому що на цей час я чула багато неприємного коли спілкувалась з деякими людьми, але і були люди які надали мені підтримку та надію. Між виборами продовжити вчиться чи піти працювати, обрала працювати у сфері продажу, тому що у «новому світі» не було нічого. Я не одна, на жаль, у кого були такі проблеми. За 5 років у сфері продаж підкреслила багато чого цікавого для себе. Спілкування з людьми, щирість та бачення на цей світ під іншим кутом.

У 21 рік відкрила сувенірну крамницю. Це була мрія, яка мене дуже розчарувала. Я не була готова для таких квестів морально – на жаль.

Через 1 рік 3 місяці ухвалила рішення закрити крамницю та поставити собі запитання: «Що я вмію непогано робити? Що мені подобається? Що мені зараз цікаво? Чим я захоплювалась у підлітковому віці?”» я обрала рухатися у напрямку фотографії та мистецтва.

У 2019 році пішла на курси по фотографії та потім почала самостійно вивчати все навкруги фотографії. Мій вибір впав на рекламну та артфотографію. Це для мене завжди цікаво та поринає мене повністю.

З 2020 року закохалася у мистецтво до безтями після пошуку референсів для зйомок. Мистецтво це свобода руху моїх думок без слів та пояснень.

ВАЛЕРІЯ МІРОШНІКОВА

Valeria Miroshnikova

EXHIBITIONS:

2022 – «ПАРАЛЕЛІ» – виставка колажів присвячена пам'яті жертв Голодомору, Ukrainian Culture Center, м. Тель Авів, Ізраїль.
2022 – «ПАРАЛЕЛІ» – виставка колажів присвячена пам'яті жертв Голодомору, Національний Музей Голодомору-геноциду, м. Київ, Україна.
2022 – «KAOS» IV Міжнародний Фестиваль Колажу, Вулична Галерея Мергенталер, м. Крань, Словенія.
2022 – «Українські дні», культурний фестиваль, Literatur Haus, м. Копенгаген, Данія.

2022 – «Відрізки життя», колективна колажна виставка, CUTOUT LOVERS, Художня галерея КОНСХУ «Митець», м. Київ, Україна.

2022 – «Planet Love», колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.
2021 – «Помаранчевий», колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.

Привіт – я Лера, фотографиня та колажиня.
Завдяки цим інструментам я можу продовжити слідкувати та спостерігати як за собою, так і за оточенням. Це можуть бути як штучне створення ситуації, так і в моменті проживання або спогади, або реакція на зовнішній світ. Все що я роблю – це є я. З кожним днем ставлення до однієї й тієї ж ситуації змінюється за допомогою засобів масової інформації, соціальних мереж, зв'язків, знанням або навпаки міцніє. Це моє спостереження з 18 років, коли я пізнала що таке війна на власний досвід.
Ментальний розвиток надає мені мораль та почуття вибору – це моя сила та опора, щоб не вступати в суперечки як з собою, так і з іншими усно. А ось мої роботи можуть. Завдяки кольору, композиції, акцентів і культурному коду – я можу розбудить таємні скрині у глядача та почати діалог з ним без слів.Створення колажів генерує новий погляд на звичайні речі або навіть не потрібні для декого. Моя ціль: покращувати людину через мистецтво та вести діалог, а не дискусію та суперечки.
bottom of page