top of page
Тетяна Третьякова_edited.jpg

ТЕТЯНА ТРЕТЬЯКОВА

Резидентка CUTOUT COLLAGE ART PROJECT: Березень 2024 - Сьогодні

 

Народилася у 1988 році, Харків, Україна. Зараз проживає в Варшаві, Польща. Закінчила Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна, факультет іноземних мов. 

 

З 2018 відвідувала “Майстерню на Сумській”, де навчалась малюванню у мисткині, Ганни Трубіциної. У 2023 ментором та провідником у світ мистецтва для Тетяни стала арткураторка Даша Біленко, яка також є співзасновницею АРТ БОТ, Bohemian Art Corner, ART NAVIGATOR ACADEMY. З червня 2023 року проходить авторський курс з колажу у художниці-колажині та співзасновниці CUTOUT COLLAGE, Каті Ситої. У 2024 починає займатися графічним колажем в рамках занять з українським сучасним митцем, Тарасом Гайдою.

Крім цього, Тетяна навчається на онлайн-курсах від МоМА, Гугенхейм, Лондонського Національного музею. 

У 2023 команда, до складу якої вона входила, одержала перемогу в арт-хакатоні від ART NAVIGATOR ACADEMY, в результаті чого відбулася виставка в Києві, “КОРДОНИ”.

У 2024 брала участь в соціальному проєкті, присвяченому захисту українських жінок, які зазнають насилля в Польщі. В рамках проєкту було створено ескізи для муралів, які наразі чекають затвердження від місцевого уряду. Її виставкова історія почалася з 2023. 

ВИСТАВКИ

2024 - Calerie Calabro, Цюріх, Швейцарія

2024 - “NUDE”, На Пошті, Тернопіль, Україна

2023 - “КОРДОНИ між вчора і завтра”. TUASHO Gallery, Київ, Україна

2023 - УКРАЇНА. РЕЗИДЕНЦІЯ СВОБОДИ. Rigas Doms, Ріга, Латвія

ТВОРЧІСТЬ

У своїй творчості я фокусуюсь на дослідженні емоцій та почуттів.

Я підіймаю питання самоідентифікації та самовираження, занурююсь в тему жіночності, перекладаю свою рефлексію на візуальну мову.

bottom of page