«Відрізки Життя» колективна виставка CUTOUT LOVERS

«Відрізки Життя»
«Відрізки Життя»

press to zoom
Ольга Сита, Вікторія Остренко та Катя Сита
Ольга Сита, Вікторія Остренко та Катя Сита

press to zoom
Учасниця: Валерія Марошнікова
Учасниця: Валерія Марошнікова

press to zoom
«Відрізки Життя»
«Відрізки Життя»

press to zoom
1/12

Час та місце

22 лют., 19:00

Галерея Митець, вулиця Велика Васильківська, 12, Київ, Україна

Фотографка: Аріна Бачинська

Про захід

З 22 лютого 2022 року в художній галереї «Митець» відкрилася групова виставка колажу. В експозиції було представлено 28 авторів, частина з яких резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, CUOUTLOVERS та інші відомі автори.

 

Колаж, як прогресивний метод в образотворчому мистецтві - дозволяє поєднати в одній композиції кілька різних елементів. Й дуже часто це відрізки та шматки журналів, паперу, тканини, інколи навіть сміття та інших не типових речей.

Ця експозиція об’єднала авторів з різними стилями, що діляться з нами відрізками життя, які символічно складаються з частин зовсім різних фрагментів. Як і у житті. Дуже часто ми придаємо значенню якомусь одному елементу, відрізку, шматку зі своєї історії й не хочемо дивитись на картину в цілому, що заважає нам рухатись і осмислювати події та почуття. Якщо поринути в колаж з головою, стоячи біля роботи - ловляться свої смисли, свої переживання, кожен бачить для себе свій важливий відрізок.

28 колажистів з різним життєвим шляхом, але з однією пристрастю - шматують, ріжуть та клеять цілу філософію життя через дуже прості та знайомі речі.

 

CUTOUT LOVERS – це проєкт, створений для проведення виставок поза студією в закладах культури України з колажистами з усієї України.

На жаль, виставка тривала усього 2 дні, а потім в Україну прийшов ворог з війною.

Галерея Митець Facebook