top of page

«Відрізки Життя» колективна виставка CUTOUT LOVERS

Час та місце: 22.02.2022, 19:00

 

Галерея Митець

вулиця Велика Васильківська, 12, Київ, Україна

Фотографка: Аріна Бачинська

Про захід

З 22 лютого 2022 року в художній галереї «Митець» відкрилася групова виставка колажу. В експозиції було представлено 28 авторів, частина з яких резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, CUOUTLOVERS та інші відомі автори.

 

Колаж, як прогресивний метод в образотворчому мистецтві - дозволяє поєднати в одній композиції кілька різних елементів. Й дуже часто це відрізки та шматки журналів, паперу, тканини, інколи навіть сміття та інших не типових речей.

Ця експозиція об’єднала авторів з різними стилями, що діляться з нами відрізками життя, які символічно складаються з частин зовсім різних фрагментів. Як і у житті. Дуже часто ми придаємо значенню якомусь одному елементу, відрізку, шматку зі своєї історії й не хочемо дивитись на картину в цілому, що заважає нам рухатись і осмислювати події та почуття. Якщо поринути в колаж з головою, стоячи біля роботи - ловляться свої смисли, свої переживання, кожен бачить для себе свій важливий відрізок.

28 колажистів з різним життєвим шляхом, але з однією пристрастю - шматують, ріжуть та клеять цілу філософію життя через дуже прості та знайомі речі.

 

CUTOUT LOVERS – це проєкт, створений для проведення виставок поза студією в закладах культури України з колажистами з усієї України.

На жаль, виставка тривала усього 2 дні, а потім в Україну прийшов ворог з війною.

Галерея Митець Facebook

bottom of page