top of page

«PLANET LOVE» – виставка Українського колажу в Мадриді

Час та місце: 15.12.2022-09.01.2023

Арт галерея El Sitio S
C. de San Sotero, 5, 28037 primero, Madrid

Elsitios.png
cutout sticker.PNG
PORYAD UKRAINE

Про захід


Ця виставка представляє колажні твори мистецтва резидентів CUTOUT COLLAGE STUDIO, що розташована в Києві, Україна. 11 лютого 2022 року в Києві вони були презентовані під темою PLANET LOVE. На жаль, 24 лютого росія почала повномасштабну війну, і багато людей, у тому числі ми, були змушені покинути свої домівки. Після більш ніж місяця переховування у підвалах, ми змогли потрапити в студію та евакуювати наші роботи. Вони пройшли довгий шлях, щоб потрапити сюди, в Мадрид. Ця виставка є збором коштів для України:

10% від загального обсягу продажів ми зробимо донатимо в  PORYAD UKRAINE – волонтерській організації, яка постачає необхідну продукцію українській армії та потребуючим українським громадянам.

10% – організаційні витрати.
40% – прибуток артиста.
40% – комісія арт студії.

 

PLANET LOVE – це про повагу та любов до нашого спільного дому – Землі. Через колаж ми висвітлюємо актуальні екологічні проблеми та хочемо привести глядача до свідомого життя. (11.02.2022)

 

Зараз, як ніколи, ми, українці, знаємо ціну життя. Ми збираємося разом, з місією показати силу та красу українського колажного руху та зібрати кошти для наших людей.

 

На виставці представлені 11 мисткинь:

Анастасія Векуа, Патриція Демба, Дар’я Зоря, Вікторія Остренко, Наталія Охман, Зю Побережюк, Аннет Сагаль, Катя Сита, Хлоя (Юлія Фаренюк), Марія Шапранова та Ярослава Школьна.

Кожна мисткиня має унікальний стиль і процес створення. Ми всі були травмовані війною, навіть двічі, оскільки деякі з нас переїхали зі Сходу України, який зараз перетворилася на руїни. Раніше колаж багато разів рятував нам життя, а тепер настав наш час врятувати ще більше.

 

Ця виставка – наш подарунок вам. Ми хочемо, щоб ви бачили наше колажне мистецтво як позитивний спосіб знайомства з українською культурою. Ми хотіли б, щоб наші твори мистецтва знайшли притулок на стіні вашого дому. І ми будемо вдячні за ваш внесок у боротьбу за свободу.

bottom of page