top of page
IMG_20240204_165058_435 (2)_edited.jpg

ЛЮБОВ СТЕГНІЄНКО

Резидентка CUTOUT COLLAGE ART PROJECT: Березень 2024 - Сьогодні

 

Народилася в місті Донецьк, але з 2004 року проживала в Києві. Наразі мешкає на дві країни (Україна, Туреччина).

У юному віці займалася музикою, закінчила музичну школу з класу гітари і була переможцем близько 5 музичних конкурсів серед юнаків. А колаж і малювання в її житті з’явилися з дитячих років.

 

У 2013 році закінчила школу і вступила у Київський Національний Університет Культури і Мистецтв на кафедру “Графічний дизайн”.

 

у 2017 році здобула ступінь бакалавра за спеціальністю “Дизайнер-графік, рекламіст”.

З 2015 року Любов почала працювати ілюстраторкою, використовуючи свій власний ілюстративно-колажний стиль і має  досвід роботи в агентстві бренд-менеджменту “KUKU BURO”, в Галереї українського дизайну “Gallery48”, в індустрії моди (“ВСІ СВОЇ” та з кількома українськими дизайнерами одягу та ювелірних прикрас) у ЗМІ “Jetsetter” та журналах “L`OFFICIEL” і “PINK”.

 

З початком повномасштабного вторгнення Любов переїхала в Туреччину (Стамбул) на два роки. Влітку і восени 2022 року, перебуваючи в арт резиденції, створила декілька проєктів (скульптура, живопис і колаж). Резиденція “Helikon” знаходиться в маленькому містечку Ізміт поруч із Стамбулом. Це вільний простір для художників з різних країн і саме в тому місці Любов вперше відчула себе справжнім митцем.

 

Наразі Любов працює ілюстраторкою і графічною дизайнеркою в українському медіа позитивних новин ШоТам, вважає це медіа найкращим у світі і реалізовує проєкти у напрямку анімаційних колажних відео.

Має успішні проєкти в Україні та за кордоном (США, Туреччина, Іспанія, ОАЕ ~ Дубай). Її ілюстрації також публікуються в міжнародних журналах.

 

В цьому році має в плані поїздку в Нью Йорк (Бруклін) на арт резиденцію “196 Artists”.

ВИСТАВКИ

2024

- "Погляд у Себе", колективна виставка резидентів CUTOUT, CUTOUT COLLAGE STUDIO, Київ, Україна

2022

- City Arts (Nottingham) - онлайн виставка - назва виставки “Arts and Mental Health Exhibition”

- галерея “İzmit Belediyesi Sanat Galerisi” - назва виставки “Ukraine in wartime” - Ізміт, Туреччина

 

2018

- галерея “АКТ” - назва виставки “27/7” - Київ, Україна

- галерея “АКТ” -  назва виставки “Exposure. Opening of season” - Київ, Україна

ТВОРЧІСТЬ

Арт для мене - це енергія жвавості, грайливості і бешкетництва.

І мені важливо наповнювати свою внутрішню дитину за допомогою творчості. Я люблю створювати фантазійний всесвіт, інтуїтивно,чуттєво,та, наівно. Де все, як у казці з дивними створіннями чи то людьми, чи то тваринами. Де кожен предмет має душу, обличчя і характер. Мені важливо, аби в центрі уваги була людина, її тіло, дотики, сни і фантазії.

 

Я підіймаю теми, зрозумілі кожному, розкриваю їх яскравими кольорами, через сюрреалістичний світ. Прагну передавати глядачеві відчуття, що в кінці все одно є світло, надія і все погане завжди закінчується.

bottom of page