top of page
IMG_4261_edited.jpg

ЛЕСЯ АЙХЕРТ

Резидентка CUTOUT COLLAGE ART PROJECT: Березень 2024 - Сьогодні
 

Народилась у 1980 році в Києві, Україна на даний час проживає у Хелмонді, Нідерланди.

 

З 16 років, після дев’ятого класу закінчує курси та працює в торгівлі. Далі були часті зміни напрямків роботи: компанія тренінгів, організація заходів.

 

У 2009 році закінчила «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», бакалавріат видавничої справи та редагування, у 2010 році отримала освіту магістра з журналістики та паралельно Леся займається самоосвітою бо відчуває на протязі свого життя своє покликання у творчості.

З 2017 року починає працювати з  килимковою вишивкою (punch needle, tufting gun), фарбуванням тканин природніми фарбами із рослин (авокадо, цибулиння).

 

З 2020 року вивчає поєднання різних текстур: поєднання фарби з нитками, комбінація шкіри, ниток та тканин різних фактур за основу лягає Тафтила. 

У грудні 2022, Нідерландах, бере участь у майстер-класі з тафтингу у FABRIKKAAT. На майстер-класі з tufting gun Леся навчається авторським речам та створює першу роботу по своєму ескізу.

У Києві в 2022 та 2023 роках проходить авторський майстер-клас по створенню колажу у Каті Ситої.

“Захоплююсь килимовою вишивкою, тафтингганом. Паралельно почала цікавитись колажем. В моїй голові нарешті склався пазл, завжди збирала речі, які знаходила будь-деінде, збирала тканину, папір. Я поєдную різні техніки, це дає суміш текстур, можливість цікавитись, а що далі, а як буде?”

ВИСТАВКИ

2024

 - «Погляд у Себе», колективна виставка резидентів CUTOUT, CUTOUT COLLAGE STUDIO, Київ, Україна

2023

 - арт маркет, Хелмонд, Нідерланди

 - арт маркет, Астен, Нідерланди

 - голландський тиждень дизайну, Ейндховен, Нідерланди

ТВОРЧІСТЬ

У моєму житті завжди було присутнє мистецтво, бо то для мене свобода, висловлювати думки.

Також, у моєму житті завжди присутні кольори і для мене не важливо, то фарби, нитки, бо я мазками переношу на папір, тканину свої думки, почуття, емоції. У цьому я знаходжу уособлення свого внутрішнього світу (заглиблення в себе, медитація, висловлювання себе).

bottom of page