top of page

Дати конкурсу:

Початок: 15.01.2023
Дедлайн: 15.02.2023 (включно)

Дати виставки:

15-30.03.2023


Порохова Вежа, Львів Україна
Спільно з Львівською Спілкою Архітекторів

Про проєкт
 

«Наука про людину полягає більше в знищенні помилок, ніж у виявленні істин.» – Сократ

 

Наша присутність на Землі щоденно дає нам вибір створювати чи руйнувати – себе та навколишнє середовище. Ми робимо стільки неусвідомлених речей, що рухають наше існування у той чи інший напрямок... Людина, як клітина цього світу, може його знищити або зародити найпрекрасніше у собі.

Чи задумувались ви, скільки вкладаєте в себе прекрасного або негативного за день? Потім наступний день і ще один після нього..? 

 

Відповідальність за те, що ми готові пускати в своє серце лежить на нас самих… Без цього наш світ не зміниться. Війна не зникне, якщо не зміниться наш вибір. Ми є клітинами, які здатні на глобальні зміни просто зробивши вибір: бути чи не бути відповідальним.

 

Звертаючи увагу на недоліки інших, розмірковуючи хто яким має бути, ми крадемо власний час на зародження та культивацію прекрасного в собі. Час минає і ми можемо просто не встигнути віднайти хороше всередині себе. Ця відповідальність лежить на нас, як за дії, так і за бездіяльність.


 

Проєкт «Генезис Буття» від CUTOUT COLLAGE – це осмислення митцями власного існування і цінностей через мистецтво колажу. Поки браві захисники боронять Українську землю, ми, митці, боронимо нашу культурну спадщину. Ми прагнемо змінювати власну і колективну свідомість нашого народу на краще, єднати її з представниками світових культур. 

 

Вперше цей проєкт було реалізовано у Липні 2022 року. Тоді благодійна виставка колажу пройшла у місті Берлін, Німеччина, де було представлено колажі резиденток київської майстерні CUTOUT та учасників спільноти CUTOUTLOVERS. У 2023, проєкт буде представлено у стінах Порохової Вежі у місті Львів, Україна та розширено для участі митців зі всієї України та з-за кордону.

ЩО ПОДАВАТИ НА ВИСТАВКУ?

1) КОЛАЖНА АНІМАЦІЯ 

Це може бути покадрова повністю цифрова анімація;
відсканований колаж з подальшою його анімацією;
stop-motion створений як з паперових частинок, так і повністю створений з цифрових елементів.

Формат: mp4, мах розмір 50мб, метраж до 1хв (1920x1080px).

Підписувати файли англійською: NameSurname_Title_Year 

Увага: на відео не має бути вказано автора, назви або титрів в кінці відео, це заважає при монтажі відео для виставки. Якщо ваше відео містить аудіодоріжку зі словами, просимо додати субтитри українською та англійською мовами.

2) СТАТИЧНИЙ ЦИФРОВИЙ КОЛАЖ

Формат: JPG/PNG, кількість точок на дюйм 150 dpi, кольори в RGB
1754х2480рх - А3;
1240х1754 - А4
лише горизонтально 

Підписувати файли англійською: NameSurname_Title_Year 

Увага: на зображенні не має бути вказано автора та назви, це заважає при монтажі відео для виставки

 

3) АНАЛОГОВИЙ КОЛАЖ 
Формат: А4, А3 з використанням будь яких матеріалів. Горизонтальтий та/або вертикальний.

Підписувати файли англійською: NameSurname_Title_Year 

Увага: Аналоговий колаж подається оформленим в рамці та паспарту лише в чорному або білому кольорах.

ДЛЯ УЧАСТІ В OPEN-CALL

1. Заповнити реєстраційну форму та оплатити внесок. Протягом 24 годин на вашу електронну пошту надійде сповіщення, що ваша заявка була прийнята.
2. Після завершення OPEN-CALL, що діє до 15.02.2023, журі зробить вибір та оголосить списки переможців, що потраплять на виставку. Інформація про результати буде надіслана всім учасникам, а також списки переможців будуть опубліковані на сайті проєкту та в соц. мережах. 

​Для повнолітніх Українців.

bottom of page