top of page

KAOS Collage Festival

Час та місце

10 Чер - 13 Сер, 2022

Вулична галерея Mergentaler від Layer House та TAM-TAM, Крань, Словенія

Фото: Анастасія Крутота

Про захід

Міжнародний Фестиваль Сучасного Колажу KAOS розпочинає своє четверте видання.

Резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO та CUTOUT LOVERS беруть участь у виставці вуличної галереї. Це одна з подій, які відбуватимуться в програмі фестивалю.

Тема: Крик у тиші.

Митці: Міла Чепрасова, Ангеліна Дацюк, Ольга Дрозд, Хлоя (Юлія Фаренюк), Марина Гердій, Єва Хольц, Михайло Гончаренко, Ганна Гридасова, Ярослава Гузь, Саша Кітаєва, Олександра Куліковська, Катя Лісова, Олександр Мещеряк, Валерія Мірошнікова, Наталія Охман, Віка Остренко, Зю Побережнюк, Pro100isus, Аннет Сагаль, Анна Сербінова, Олеся Сєрьогіна, Марія Шапранова, Уляна Щабель, Ярослава Школьна, Лєна Соломенчук, Катя Сита, Патріція Токав-Седх Олександра Третякова, Ксенія Туренко, Анастасія Векуа, Всеволод Ковтун, Дар'я Зоря.

«Ми, як і колажні спільноти загалом, дуже дружні. Навіть у воєнний час ми підтримуємо один одного. Я досі не знаю, де всі зараз. Але я знаю, що ми є один в одного. Колаж став для всіх хорошою терапією за цей час, але деякі з нас взагалі не могли займатися мистецтвом протягом перших двох місяців війни. Війна вкрала у нас так багато речей. Більшість з нас навіть боїться виявляти почуття через мистецтво, тому що у ньому. так багато болі. Щодня ми спимо і намагаємося продовжити життя під сирени. Тепер у всього є коефіцієнт війни. Ми дізналися, що не знаємо що буде через хвилину і все одно віримо в краще, бо не маємо іншого вибору». – Катя Сита

Фестиваль має кілька локацій та класну програму! Дізнайтеся більше на веб-сайті KAOS.

Велика подяка організаторці – Marusa Stibelj

KAOS Instagram

KAOS Facebook

bottom of page