top of page
Власенко_Анна_edited.jpg

АННА ВЛАСЕНКО

Резидентка CUTOUT COLLAGE ART PROJECT: Березень 2024 - Сьогодні

 

Народилась і мешкає в місті Черкаси, Україна

В юному віці займалась живописом та академічним малюнком. У 2015 році отримала диплом про закінчення Художньої школи ім. Данила Нарбута.

 

У 2019 році здобула ступінь молодшого спеціаліста в Черкаському державному бізнес-коледжі (ЧДБК), а у 2021 році - ступінь бакалавра в Київському Національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) за спеціальністю Графічний дизайн.

 

2018-2020 р. - працювала графічним дизайнером та фотографом в діджитал агенції, паралельно працювала графічним дизайнером над розвитком проєкту онлайн-галереї «Art for people».

З 2019 почала роботу над проєктом «Почуттівка», де займається ілюстрацією авторських листівок, головна ідея проєкту, це створення листівок, які роблять голос голоснішим, підштовхують до вірної думки, або ж говорять замість вас. Ілюстрації малювала в різних художніх техніках, багато експериментувала, створювала як мілімалістицні ілюстрації, так і деталізовані, пов'язані абсолютно різною тематикою. Паралельно веде роботу над дизайн проєктами, а також веде активний пошук авторського стилю в живопису.

У 2022 році почала викладацьку діяльність у сфері дизайну, працювала викладачем у Черкаському державному бізнес-коледжі, в цьому ж році відкрила свою студію творчості «Студія», в якій проводить майстер-класи з живопису олійними фарбами, заходи пов'язані з колажем (в Черкасах немає подібних заходів, тому доносити всю цінність та красу цього виду мистецтва надзвичайно важливо). Часто запрошує художників чи людей, які займаються різними видами творчості, для проведення лекцій чи майстер-класів.

 

На початку 2023 року, Анна Власенко почала створювати колажі.

«В якийсь момент колаж став способом висловлювання думок, своєрідною рефлексією моментів, які можна перенести на папір з візуальним супроводом. Створюючи колажі я можу говорити без слів.»

 

Анна в 2023 провела першу персональну художню виставку «Сьогодення», бере участь в групових арт-проєктах.

На початку 2024 року стає резиденткою українського арт проєкту CUTOUT COLLAGE

ВИСТАВКИ

2024

- «Погляд у Себе», колективна виставка резидентів CUTOUT, CUTOUT COLLAGE STUDIO, Київ, Україна

2023

- «СВОБОДА» – CUTOUT COLLAGE FESTIVAL KYIV-PARIS 2023, ЦСМ М17, м. Київ, Україна. Переможниця open-call

- «Mykolaiv ART Week: MEMORY» - оnline-виставка в рамках програми фестивалю актуального мистецтва

- арт-простір  «Дикий дім», назва виставки - «День дикого дому», м. Львів, Україна

ТВОРЧІСТЬ

Головна ціль - це безперервне вивчення та виявлення емоційного підтексту через мистецтво колажу.

У своїх роботах особливе місце займають зображення будинків. Це символ дому, місця, де ми відчуваємо себе найбільш комфортно та безпечно. Іноді цей будинок стає центральним елементом моїх робіт, відображаючи важливість стабільності та певності в нашому житті. Іноді ж він може бути тільки невидимим фоном, але його присутність все одно відчувається, як наша таємна внутрішня опора.

bottom of page