top of page
1 (2)_edited.jpg

ПАВЛО ДУБІНІН

Резидент CUTOUT COLLAGE ART PROJECT: Березень 2024 - Сьогодні

 

Народився 2002 р., Павло – молодий український митець та художник з міста Суми. З юного віку цікавився гуманітарними напрямами, писав та займався живописом. У 2023 році закінчив бакалавріат режисури кіно в Київському Національному Університеті Театру, Кіно та Телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Переважно мешкає в Києві. 

З 2021 року створює обкладинки музичних альбомів для різних українських виконавців, як-от Re-read, Anton Malinovskiy, Ukrainian Indie for Independence.


У березні-квітні 2023 року брав участь у резиденції Queer Station від Biblioteka Azyl у Любліні, Польща.

З березня 2024 є резидентом українського арт-проєкту CUTOUT COLLAGE. У квітні 2023 року відбулась дебютна персональна виставка “Дитиною мене зачарувала відьма” в Galeria Labirynt у Любліні, Польща.

ВИСТАВКИ

2024

- «Погляд у Себе», колективна виставка резидентів CUTOUT, CUTOUT COLLAGE STUDIO, Київ, Україна

2023 

- “Дитиною мене зачарувала відьма” персональна виставка, Gallery Labirynt, Люблін, Польща

ТВОРЧІСТЬ

Переважно займаюсь живописом, а також створюю колажі з усього, що можна знайти.

Мені подобалось досліджувати своє місто та вулицю в місті Суми, де я виріс: каміння, дроти, полин та трави, іржаві ложки, пластирі. Кожна робота це безкінечний експеримент та пошук форми, яка йде пліч-о-пліч з змістом. Провідна ідея моєї творчості – чесне, глибоке та індивідуальне зображення почуттів, образів та моментів, максималістичних або ефемерних. Я вірю в те, що мистецтво важливе, в першу чергу, як відображення окремої особистості та чуда її унікальності, котра врешті-решт поєднує нас всіх.

 

Мене цікавлять людські та метафізичні прояви світу та намагання їх осягнути, а якщо не вдається - хоча б зафіксувати та зберегти. Підлітковість, образ тіла, магія, окультизм, природа, смерть та материнство - найближчі до шкіри теми. Я дуже ціную змогу ділитися своєю душею з іншими, завдяки чому вони можуть відчувати себе видимими та менш самотніми. Я хочу розповідати історії, віддати всього себе світу та взяти все, що забажаю.

bottom of page