top of page

ОЛЕКСАНДРА ТРЕТЯКОВА

Резидентка CUTOUT COLLAGE STUDIO: Грудень 2021 - Лютий 2022
 

Народилась у місті Києві 1994 року.
Отримала середню художню освіту та вступила до Київського національного університету будівництва та архітектури. Має ступінь бакалавра за спеціальністю «архітектура будівель та споруд». З 2014 по 2018 проводила заняття зі скетчінгу та організовувала заходи для Молодіжної художньої платформи «YAP».
У 2016 зацікавилась колажною технікою. Працює лише з папером та «б/у» глянцем. За 5 років створила близько трьохсот робіт. У 2018 заснувала бренд вишуканих паперових колажів Cut&Paste. Пройшла курс для молодих підприємців у сфері креативної економіки Creative Enterprise Ukraine. Працює викладачем творчості для дітей. Захоплюється екологією, пермакультурою та філософією.

O Tretiakova.png

EXHIBITIONS

2022 – «Planet Love», колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.
2021 – «Помаранчевий», колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.
2018 – Персональна виставка «Трансформація глянцю», America house.
2018 – Колективна виставка «Exposure», Мистецький простір AkT.
2017 – «YAP_collage», платформа Острів.

ARTWORKS

Перш за все, колаж для мене це перевикористання глянцю, перетворення його на новий мистецький твір.

Тому створюю лише аналогові роботи з "б/у" журналів. Люблю мінімалізм і 2-3 зображення це оптимально для мого творчого процесу. Відчуваю, що ніби складаю пазли із різних реальностей. На перше місце зазвичай ставлю зміст, на друге - естетику. Кайфую від поєднання кольорів, текстур і форм. Теми, які висвітлюю у своїх роботах: місце людини у світі та соціумі, взаємовідносини, екологічні питання.

bottom of page