Резидентка CUTOUT COLLAGE STUDIO: Серпень 2021 - Теперішній час

 

Народилася в смт Хорошів Житомирської області 1996 року.
Закінчила «Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова» (2019), кафедра дизайну та реклами. Працює в техніці колаж, використовуючи фрагменти із журналів. Знаковим елементом робіт є кисті рук, які посилюють емоції, дії, стан та заклик. У своїй творчості розглядає тему особистості в соціальній культурі, людини в навколишньому середовищі та екологічну проблематику.
У 2021 році брала участь в групових виставках: BOHEMIAN ART CORNER LUWR EDITION – артвечірці, БЦ Лувр, м. Київ, Україна; «CUTOUT» – першому фестивалі сучасного колажу, галерея РА, м. Київ, Україна та «CONNECT!» – фестивалі актуального мистецтва Mykolaiv Art Week – Платформа MyArt, виставковий простір 8 ПРИЧАЛ, м. Миколаїв, Україна
Живе та працює в Києві.

НАТАЛІЯ ОХМАН

EXHIBITIONS:

N Okhman.png

2022 – «KAOS» IV Міжнародний Фестиваль Колажу, Вулична Галерея Мергенталер, м. Крань, Словенія.
2022 – «Відрізки життя», колективна колажна виставка, CUTOUT LOVERS, Художня галерея КОНСХУ «Митець», м. Київ, Україна.

2022 – «Planet Love», колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.
2021 – «Помаранчевий», колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.

2021 – Третя колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.

2021 – «На території ритму», одноденна виставка в колаборації з фотографом Петром Чекалем, за підтримки Cutout Collage Festival, HVLV Bar, м. Київ, Україна.

2021 – Виставка в рамках Фестивалю нової української культури «СПАЛАХ»,  Арт Завод Платформа, м. Київ, Україна.

2021 – Друга колективна виставка колажу, резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.

2021 – Відкриття майстерні колажу, колективна виставка резидентів CUTOUT COLLAGE STUDIO, м. Київ, Україна.
2021 – «Art for Climate Change», групова міжнародна виставка, онлайн галерея Platforme Planet Earth.

2021 – BOHEMIAN ART CORNER: LUWR EDITION (куратори: Анна Аветова, Дарія Біленко), групова виставка у форматі арт-вечірки, ЦУМ, м. Київ, Україна.

2021 – «CUTOUT COLLAGE FESTIVAL» (куратори: Катя Сита, Аннет Сагаль, Ольга Сита), Перший фестиваль сучасного колажу, галерея РА, м. Київ, Україна.

2021 — Групова виставка актуального мистецтва «CHANGE» в рамках фестивалю «Mykolaiv ART Week» у Виставковому просторі «8 ПРИЧАЛ», м. Миколаїв, Україна

Головні теми які я досліджую – це особистість в соціальній культурі, людина в навколишньому середовищі та екологічну проблематику.
Для мене важливо аналізувати середовище в якому ми перебуваємо і як впливаємо на нього. Коли я створюю колаж, я ніби веду діалог з собою  і глядачем, звертаючи увагу на те, що відбувається навкруги.
 
Особливістю колажів які я створюю, є використання кистей рук, які підсилюють дії, емоційний стан та заклик до дій.  Застосування змішаних текстур, таких як рвані та рівні краї фрагментів з журналів, часто створюють неочікувані образи,  які формують головну композицію, а підбір кольорів підсилює їх значення.