top of page

МАРТА АНДРУСЕНКО

Резидентка CUTOUT COLLAGE ART PROJECT: Липень 2023 - Сьогодні

Марта народилась 1988 року в Києві. З дитинства була креативною. Будучи підлітком цікавилась малюванням, шиттям і бісероплетінням. Проте обрала не творчу професію. Тож професійно-технічну та вищу освіти отримала за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність».


Малювала просто для себе. Довгий час займалась розробкою дизайнів і створенням прикрас ручної роботи з бісеру та ниток. Та мрію стати художником не полишала. А в 2017 році натхненно почала вивчати (самостійно та завдяки приватним урокам) олійний живопис і його технологію, композицію, форму та колір. Шукала свій стиль.

У 2022 році на тлі повномасштабного вторгнення в Україну зрозуміла, що вже не можна й далі відкладати реалізацію її ідей і мрій. Відбулась переоцінка цінностей. Так почали з’являтись її перші абстракції та колажі. Зараз вона стала резиденткою артпроєкту CUTOUT COLLAGE та знаходиться в процесі створення нових робіт.

ВИСТАВКИ

2023 – «СВОБОДА» – CUTOUT COLLAGE FESTIVAL KYIV-PARIS 2023, ЦСМ М17, м. Київ, Україна та галерея Le Bonheur est Dans L'instant», м. Париж, Франція.

ТВОРЧІСТЬ

Взаємодія внутрішнього світу людини та навколишнього середовища – це тема мого творчого пізнання.

Мене цікавить роль людини у цьому світі, її суб’єктивне світосприйняття за об’єктивних обставин. Я не шукаю відповіді на глобальні питання, я роздивляюсь мікрокосм, тобто внутрішній світ людини. Що і як саме я бачу – це відображення мого життєвого досвіду та сформованої мене. Часто в моїх роботах присутні елементи природи як символи прекрасного, незвіданого, невічного, швидкоплинного як і людське життя. Емоції та почуття невід’ємна частина моєї творчості. Живопис і колаж – моя мова спілкування.

bottom of page