top of page

ЛІЯ АДАМ

Резидентка CUTOUT COLLAGE STUDIO: Грудень 2022 - Березень 2023
 

Лія Сергіівна Адам народилася в м. Фастів, з двох років жила в Києві. В  дитинстві відвідувала гурток зоології та ботаніки, а в підлітковому віці цікавиться психологією, писала вірші, полюбляла мандрівки та малювання. В пошуках улюбленої творчої діяльності займалася вишивкою бісером, ліпкою, валянням, шиттям, кінусайгою, діджитал-малюванням, розписом стін, фотографуванням. 

 

Вищу освіту Лія Адам отримала у сфері маркетингу у 2014 році. Додатково вивчала психологію, медіацію, PR, маркетинг, івент та проджект менеджмент.

Liia Adam.PNG

Колажним мистецтвом Лія Адам почала займатися у жовтні 2022 року. Навчалася колажу у мисткинь: Каті Ситої, Аннет Сагаль, Марини Сілякової. Зараз Лія Адам живе і працює в Києві, веде мистецьку діяльність, створює нові колажі й проводить майстер-класи, виховує доньку та працює організатором освітніх проєктів.

ВИСТАВКИ

2023 – міжнародний мистецький проєкт «STICK TOGETHER WITH KYIV», організатори: KYIV COLLAGE COLLECTIVE & THE SCANDINAVIAN COLLAGE MUSEUM, локація: Книжковий Лев, Київ, Україна.

2023 – проект “Генезиз Буття”, організатори: Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики у Львові & “CUTOUT COLLAGE STUDIO”, локація: Порохова Вежа, Львів/Україна;

2023 – міжнародний мистецький проєкт «STICK TOGETHER WITH KYIV», організатори: KYIV COLLAGE COLLECTIVE & THE SCANDINAVIAN COLLAGE MUSEUM, локація: Книжковий Лев, Київ, Україна;

2023 – проект “Я і війна”, Музей історії міста Києва, Київ, Україна;

2023 – виставка колажу “PLANET LOVE 3.0”, Imaguru Club, Мадрид/Іспанія;

2022 – виставка колажу “Паралелі”, TUFA, 1.OG, Трір/Німеччина;

2023 – проект "REFLECTIONS OF THE WAR", “Jasna 10” Krytyka Polityczna, Варшава/Польща;

2022 – виставка колажу “Улюблене місце Варшави”, Дім Культури Прага/Палац Конопацького, Варшава/Польща;

2022 – виставка колажу “Паралелі”, Український Культурний Центр, Тель-Авів/Ізраїль;

2022 – виставка колажу “Паралелі”, Національний музей Голодомору-геноциду, Україна/Київ;

2022 – проект “Connected Art”, арт-простір “Zannaart Studio”, Варшава/Польща;

ТВОРЧІСТЬ

В своїх роботах я працюю над темою щирості, ії дослідження та проявлення.

Я використовую папір, картон, фарби, олівці, тканину, фломастери, нитки та графіку щоб в моїх роботах зароджувався характер. Колажування - це мій спосіб бути собою, бути щирою та показати, як я бачу світ та як я відчуваю його. 

Світобачення кожної людини унікальне, думки та мрії, кожен з нас - окремий всесвіт, де є прекрасне та цікаве. І мені подобається це досліджувати, використовувати, створюючи багатогранні всесвіти через аналогові та діджитал колажі. 

bottom of page