top of page

ЛІЯ АДАМ

Резидентка CUTOUT COLLAGE STUDIO: Грудень 2022 - Березень 2023
 

Лія Сергіівна Адам (Наталія Сергіївна Бацкіх) народилася в м. Фастів, змалечку жила в Києві. З дитинства Лію тягнуло щось створювати. Вона творила ще до того, як почала ходити. Лія прокидалася раніше за всіх в родині, її холстом була стіна, а фарбами - те що знайшлося в пелюшках. Мама дівчинки цінувала такий творчий прояв, але не розділяла радості від створених витворів. Пізніше, як і всі діти, Лія робила суп в горщику: з додаванням невеликої кількості відрізаних пасмів свого волосся. 

 

Коли Лія пішла до школи, то суспільство зробило її більш нормальною  – і вона вже малювала олівцем та ручкою (на стінах в своїй кімнаті). Відвідувала гурток зоології та ботаніки.

Йшов час, дівчинка стала дорослою та опановувала вишивку, ліпку, валяння, шиття, кінусайга, діджитал-малювання, розпис стін. 

У 2014 році отримала ступінь бакалавра з маркетингу, економічний факультет Національного Авіаційного Університету.

В 2022 році у зв'язку з російським повномасштабним вторгненням Лія Адам виїхала з України, зараз живе і працює у Польщі, в місті Варшава.

Liia Adam.PNG

EXHIBITIONS

2022 – «ПАРАЛЕЛІ» – виставка колажів присвячена пам'яті жертв Голодомору, Ukrainian Culture Center, м. Тель Авів, Ізраїль.
2022 – «ПАРАЛЕЛІ» – виставка колажів присвячена пам'яті жертв Голодомору, Національний Музей Голодомору-геноциду, м. Київ, Україна.
2022 – «Connected Art» – групова виставка, арт-простір Zannaart Studio, Варшава. Польша.

ARTWORKS

В своїх роботах я працюю над темою щирості, ії дослідження та проявлення.

Я використовую папір, картон, фарби, олівці, тканину, фломастери, нитки та графіку щоб в моїх роботах зароджувався характер. Колажування - це мій спосіб бути собою, бути щирою та показати, як я бачу світ та як я відчуваю його. 

Світобачення кожної людини унікальне, думки та мрії, кожен з нас - окремий всесвіт, де є прекрасне та цікаве. І мені подобається це досліджувати, використовувати, створюючи багатогранні всесвіти через аналогові та діджитал колажі. 

bottom of page